lupa

Články

Odběr článků   pomocí RSS
Kraj
Texas jsme si užili a ještě padla Hole in one!

10.10.2014 | Aktuality hřiště Golf Park Slapy sv. Jan :: Zobrazit články o hřišti | Říjnový TEXAS na Slapech odehrálo v neděli 5.10. 13 flightů, tedy 26 dvojic, celkem 52 hráčů! Startovalo se o půl jedné na 9jamek a hrála se hra klasického texasu dvojic, tzv. Scramble. Princip hry je takový, že všichni hráči zahrají drive (první odpal) ze svých odpališť, ve dvojici si vyberou delší nebo výhodnější z nich, a z tohoto místa zase všichni zahrají... Texas jsme si užili a ještě padla Hole in one!

Rozloučit s létem se můžete stylově – zájezdem na ostrov Bali v Indonésii

9.10.2014 | Aktuality hřiště Hluboká nad Vltavou :: Zobrazit články o hřišti | V Golf Resortu Hluboká nad Vltavou se 11.10.2014 koná Festivalový golfový turnaj VODA MOŘE OCEÁNY 2014 k příležitosti Mezinárodního filmového festivalu VODA MOŘE OCEÁNY v Hluboké nad Vltavou. Celý turnaj se ponese v duchu Indonéské kultury, přepraven bude bohatý exotický raut a golfová akademie pro začátečníky. Navíc, se hraje o 10 denní... Rozloučit s létem se můžete stylově – zájezdem na ostrov Bali v Indonésii

Mstětice zvou na Birdie Cup

8.10.2014 | Aktuality hřiště Mstětice :: Zobrazit články o hřišti | Golfový turnaj Birdie Cup se odehraje ve čtvrtek 9.10. Začátek je plánován na 9. hodinu. Jak už na hřišti ve Mstěticích bývá dobrým zvykem, všichni hráči se mohou těšit na přátelskou atmosféru. Mstětický Birdie cup nebude jen o golfu, protože se připravuje tipovačka na zahrání birdie a také pár gastronomických vychytávek, jako například ochutnávka... Mstětice zvou na Birdie Cup

30.09.2014 | Aktuality hřiště Golf Park Slapy sv. Jan :: Zobrazit články o hřišti | V neděli 5.10. jsme pro vás připravili tradiční podzimní turnaj ve formátu texas dvojic! Start od 14h, hra na 9 jamek. Pravidla Texas Scramble - princip hry je takový, že všichni hráči zahrají drive (první odpal) ze svých odpališť, vyberou si delší nebo výhodnější z nich, a z tohoto místa zase všichni zahrají druhé rány. Opět vyberou nejlepší míč a zase... Říjnový TEXAS na Slapech!

29.09.2014 | Aktuality hřiště Golf Park Slapy sv. Jan :: Zobrazit články o hřišti | Zveme všechny golfisty, negolfisty a návštěvníky Slap na unikátní výstavu prací dětí z místní MŠ, ZŠ a ŠD ve Slapech nad Vltavou. Denně od 8h do 20h můžete obdivovat nápadité, barevné a neotřelé koláže obrázků a velké instalace, které vznikaly pod rukama malých umělců – dětí místní základní školy a mateřinky, a to po dobu celého školního roku... VELKÁ VÝSTAVA DĚTÍ MŠ A ZŠ SLAPY!

Dětské víkendové kempy ve Mstěticích – úleva pro rodiče

24.09.2014 | Aktuality hřiště Mstětice :: Zobrazit články o hřišti | Víkendové kempy pro děti budou ve Mstěticích pokračovat až do konce září. Jde o projekt, který se o prázdninách velmi osvědčil. Nyní se otestují víkendy, a pokud budou výsledky pozitivní, dají se naplánovat další navazující aktivity pro příští sezónu. Zářijové víkendové kempy proběhnou o sobotách, konkrétně 13.9., 20.9. a 27.9. Cena činí 1.000, Kč a... Dětské víkendové kempy ve Mstěticích – úleva pro rodiče

Filip Mrůzek výrazně zviditelnil český golf

(Mstětice 21. září) Mladý golfista Filip Mrůzek (23) dosáhl mimořádného úspěchu, když na turnaji Q School European Tour 1. stage v německém Fleesensee, získal dělené první místo společně s Francouzem Damienem Perrierem. Díky tomu postoupil do ostré kvalifikace o prestižní European Tour 2015. Filip Mrůzek, člen GC Mstětice, má za sebou třetí sezónu mezi... Filip Mrůzek výrazně zviditelnil český golf

23.09.2014 | Aktuality hřiště Golf Park Slapy sv. Jan :: Zobrazit články o hřišti | Bylo to v turnaji Horeka Masters Day na konci září a šťastným výhercem lahve 12ti leté single malt byl pan Jiří Zima. Gratulujeme! Na Slapech vznikla první whisky jamka v České republice. Na jamce číslo 4 u nás můžete celý rok soutěžit o hole in one a pro vítěze je připravena cena v podobě whisky Glenfiddich 12 Years Old v originálním balení. Do hry také dostanete... První HOLE IN ONE na jamce Glenfiddich na Slapech už padl!

18.09.2014 | Aktuality hřiště Golf Park Slapy sv. Jan :: Zobrazit články o hřišti | Pravidelná Tour sv. Jana pokračuje i v září, a to v neděli 21.9., start od 13h na 18jamek, po hře tříchodové lákavé meníčko ! Ceny v jednotlivých kolech: exkluzivní slámové víno ročník 2010 z vinařské obce Kobylí, klubové ceny GCSVJ, předplatné časopisu GOLF VACATION, další ceny pro první tři víteze vína Vinselekt Michlovský a další. MENU: PŘEDKRM -... Pravidelná Tour sv. Jana pokračuje i v září, a to v neděli 21.9.

13.09.2014 | Aktuality hřiště Golf Park Slapy sv. Jan :: Zobrazit články o hřišti | Od 15.9. do 30.9. se můžete na Slapech zapojit do soutěže Glenfiddich. Pro hráče, kteří na recepci zakoupí plné hrací fee, bude k dispozici miniatura whiskey Glenfiddich 12 YO 0,05l. Pokud se hráč s whisky vyfotí na své oblíbené jamce a zašle fotku na facebookovou stránku Glenfiddichgolf, zúčastní se slosování o 2 hrací fee na jednom z vybraných 6 spolupracujících... AKCE NA ZÁŘÍ: Vyfoť se na své oblíbené jamce s Glenfiddich a vyhraj dvě hrací fee!

< 1...   3    4    5    6    7    8    9    10    11    12   ...299 >