lupa

Novoroční pozdrav prezidenta České golfové federace Zdeňka Kodejše českým golfistům do roku 2014.

Novoroční pozdrav prezidenta České golfové federace Zdeňka Kodejše českým golfistům do roku 2014. 13.01.2014

Přepis novoročního pozdravu prezidenta ČGF z videa:

Vážení golfoví přátelé,
dovolte mi, abych Vás pozdravil s koncem další golfové sezóny, která jistě byla úspěšná a popřál Vám do Nového roku a do nové sezóny mnoho dalších úspěchů golfových, protože vždycky ta příští sezóna je úspěšnější než ta minulá, všichni to tak máme určitě nastavené.
Dovolte mi také, abych Vám popřál mnoho zdraví, spokojenosti, úspěchů ve Vaší práci. Protože pak budete uvolnění, budete hrát dobrý golf a především budete šířit golfové nadšení kolem sebe tak, aby se naše řady rozšiřovaly. Protože to je to, co potřebujeme nejvíce. Aby nás bylo víc a víc, aby golfová hřiště prosperovala.
K tomu potřebujeme, abyste při té spokojenosti šířili golfovou náladu mezi své přátele, kteří zatím golf nezkusili. Aby pochopili, že golf je ideální příležitost pro druhou sportovní kariéru, že je je to zdravý sport, který polepšuje naše nátury. Aby se šířil mezi Vaše děti, mezi děti Vašich známých a přátel. I federace se tomu snaží napomoci několika projekty například Golfem do škol, na kterém začala velmi usilovně pracovat tak, abychom se pokusili golf zařadit do školních osnov a rozšířili dnes již více než třicet škol, kde golf působí. Stejně tak se budeme snažit rozšířit golfové povědomí mezi turisty, protože incomingová politika je velmi důležitá pro případné rozšíření našich řad. To je také projekt, od kterého si slibujeme mnoho úspěchů.
Pokud tyto cesty budou úspěšné a naše řady se rozšíří, tak budeme určitě moci být spokojeni i s naší reprezentací, s naším výkonnostním a vrcholovým sportem. Což je dalším projektem, na kterém vedení federace začalo pracovat velmi usilovně i díky zařazení golfu mezi olympijské sporty tak, aby za nějakou dobu jsme mohli slavit nejen účast českých golfistů a golfistek na olympijských hrách, ale také jejich úspěchy.
K tomu všemu si dovoluji Vám ještě jednou popřát mnoho zdraví, spokojenosti, funkční server, zkušené a dobře připravené rozhodčí, protože pak o federaci ani nebudete vědět, všechno bude fungovat. A to je náš cíl, kterého bychom rádi jako vedení českého golfu dosáhli.

Šťastný Nový rok 2014.


Zdroj: www.golf.cz/…nka-kodejse/
 

Autor: admin

Zdeněk Kodejš - prezident ČGF

Diskuse


   Strana 0/0