lupa

Seminář o golfovém incomingu ve Mstěticích

 Seminář o golfovém incomingu ve Mstěticích 14.04.2014

Golf & Country Club Mstětice bude od 24. do 27. dubna místem, kde ČGF zahájí sezónu 2014. Ve Mstěticích se bude hrát 1. turnaj pro novináře, partnery a hosty ČGF Media Invitational, 9. ročník Lady Abraham Trophy a uskuteční se tu i první seminář o incomingu, který ČGF pořádá s Czech Golf Travel Association.

Na téma diskusního semináře ke golfovému incomingu, který v klubovně ve Mstěticích začne v pátek 25. dubna ve 13 hod., hovoří Zdeněk Kodejš, prezident ČGF: „Už vloni jsme po zvolení nového výboru ČGF začali diskutovat nutnost rozšířit hráčskou základnu českého golfu a došli jsme k závěru, že naše aktivity by měly být cíleny dvěma směry. Jedním je mládežnický golf, druhým snaha o zvýšení informovanosti golfových hráčů v Evropě o České republice jako atraktivní golfové destinaci. Tedy snaha o aktivní incoming.“
 
Vedení ČGF svou pozici vidí zejména v koordinaci všech těchto aktivit např. s Asociací majitelů golfových hřišť, agenturou Czech TourismCzech Golf Travel Association a dalšími organizacemi. Do Mstětic na připravovaný seminář jsou zváni nikoli prezidenti klubů, ale odborníci – manažeři, marketingoví specialisté a další -, kdo se zabývají marketingem, propagací hřišť či komunikací s veřejností. Výstupem z tohoto setkání by měly být praktické kroky, které ČGF bude konat ke zviditelnění českého golfu v Evropě, při jednáních se státními institucemi a úřady, které mají pro tyto činnosti finance a know-how.
 
Přednášejícími na semináři budou odborníci, kteří mají v golfovém incomingu už něco za sebou. Marie Jehličková je dlouholetým propagátorem českého golfu v zahraničí, Vladimír Fučík byl dlouholetým pracovníkem agentury Czech Tourism a jejím zástupcem v zahraničí, se svými zkušenostmi se svěří Tom Charvát, spolumajitel resortu na Slapech a představitel Asociace majitelů golfových hřišť. Hvězdou setkání bude David Raquet, ředitel velké francouzské hotelové skupiny Lucien Barriere Hotels a Casinos a zároveň manažer hřišť této skupiny v Normandii (hřiště Deauville a Saint Julien). David Raquet je členem Turistické sekce Francouzské golfové federace, pracuje v organizací, která má na starost turistickou propagaci Francie a v neposlední řadě je i členem přípravného výboru pro Ryder Cup v roce 2018 v Paříži.
 
Zdeněk Kodejš dodává: „Očekáváme aktivní vystoupení mnoha zástupců českých hřišť, abychom si dokázali udělat obrázek o cestě, kterou se máme dál ubírat. Pokud vím, v diskusi vystoupí např. prezident Royal GC Mariánské Lázně Milan Veselý s dlouholetými zkušenostmi z kontaktů se švédskými hráči.“
 
Text: Luboš Klikar

Převzato – zdroj: http://cgf.cz/…eDetail.aspx?…

Autor: admin

Diskuse


   Strana 0/0