lupa

Golfové turnaje v Erpet Golf Centru

Golfové turnaje v Erpet Golf Centru 18.03.2013

V pražském Erpet Golf Centru se od pátku 15. března do neděle 17. března odehrály golfové turnaje v rámci Erpet Indoor Golf Tour 2012/13. Turnaje jsou nedílnou součástí zimní indoor golfové sezóny v České republice.
V pátek 15. března byl na programu CalderaSpas Cup, který spadá pod Erpet Indoor Golf Tour 2012/13 by Časopis Golf. Turnaj byl zajímavý nejen vířivkou na golfové ploše, ale hlavně soubojem o hlavní cenu, ubytování v 5 hvězdičkovém hotelu na turecké riviéře. Nakonec se z vítězství radoval Petr Zach, otec vycházející hvězdy českého golfu Šimona Zacha.
Sobotní a nedělní turnaje jsou určeny pro začínající golfisty, a to pro juniory a děti. Turnaje, startují v 8:00 hod., a s velkou precizností je řídí Karel Vopička. Malí golfisté hráli nejdříve na FSG simulátoru, poté na malém golfovém kurzu. Pro konečné pořadí se započítali výsledky z obou míst a na řadu přišlo předávání trofejí a cen. Pro ně si přišli tři nejlepší golfisté ve své kategorii. Ostatní děti nemusely být smutné, protože ceny jsou připraveny pro všechny účastníky, a tak si mohli vybrat, s čím si budou hrát v době, kdy nedrží golfové hole.
ERPET GOLF CENTRUM je společensko-sportovní areál otevřený v roce 1994, který slouží široké veřejnosti, nabízí jak vnitřní, tak venkovní prostory ke sportu a dalším společenským aktivitám.  


 

Diskuse


   Strana 0/0