lupa

Slapské akce na zimu

Slapské akce na zimu 12.11.2012

Ani v zimě se Slapy nehodlají uzavřít veřejnosti. Kromě toho, že se dál na hřišti hraje, a to samozřejmě na letních greenech, zavedli jsme od listopadu další novinky. Otevřeli jsme pro Vás malou posilovnu, kde si na třech základních strojích – veslařském trenažéru, ergometru určenému k běhání a posilovací sestavě – můžete zlepšovat jak kondici, tak tvar svého těla. Naši odborníci na sport a tělovýchovu využili své znalosti z FTVS a dlouholeté praxe sportovních trenérů a připravili cvičební program pro dosažení váhového úbytku a formování tělesných proporcí. AKCE FITKO! Při zakoupení jedné hodiny wellness získáte v ten samý den 1h Fitness zdarma. Individuální plán tréninku Vám ráda na míru sestaví Radka Svobodová.

V kombinaci s wellness a následně pak třeba i s masáží se tak dá docela užitečně a příjemně strávit všední i víkendový půlden!

Pro tuto příležitost pro Vás máme předvánoční nabídku terapeutické masáže, v rámci které můžete vyzkoušet take ukázku velice příjemné indické masáže hlavy. Ke klasické terapeutické masáži v délce 55minut Vám bude přidána 15minutová OCHUTNÁVKA INDICKÉ MASÁŽE HLAVY, to vše v ceně terapeutické masáže, tj. za 650,–Kč. Možno objednat take jako vánoční balíček a dárek pod stromeček.

Objednávky wellness, fitness nebo masáží pouze přes recepci: 222 351 800–1.

No a pokud by náhodou přece jen napadl sníh, pak jsme opět připraveni prošlápnout běžkařské tratě. Uvidíme tedy, jestli zima bude přát víc golfu nebo lyžím.

Autor: admin

Fitness

 
Wellness

Diskuse


   Strana 0/0