lupa

TOUR SV. JANA BY GOLFARTS NA SLAPECH

13.09.2012

Odpolední nedělní fee tour o roční green fee 2013. Desetitur­najová série 1×18 jamek Stableford spojená s tříchodovým degustačním menu naší restaurace.

Další aktuální termín: 16.9., 7.10. – Grand Finále.
Kategorie společná. Systém počítání je obdobný jako při FedEx Cup na PGA tour. Přihlášky na www.cgf.cz. Ceny jednotlivých turnajů jsou lákavé – golfové pojištění našeho generálního partnera Allianz pojišťovny, pobyt ve čtyřhvězdičkovém pobytu v Anníne na Šumavě a nebo nákupy v golfovém obchodě GolfArts.

Poplatky: Zvýhodněné fee pro dospělé 800,–Kč + startovné 500,–Kč, sen. nad 60let a jun. do 18ti let platí zvýhodněné fee 500,–Kč + startovné 500,–Kč. Celoživotní členové GCSJ, majitelé fee karet a členové CDS, ČGK a BGBS v denní kvótě platí pouze startovné 500,–Kč. 

Degustační menu pro turnaj 16.9. je připraveno: Rakouské menu: Hovězí vývar se špekovým knedlíkem; Konfitovaný králík s bramborovým koláčkem, špenátem, pečeným česnekem a tyrolským špekem; Tvarohový štrůdl s ovocem.

Degustační menu připravené na Finále: Staročeské menu: Kulajda s křepelčím vajíčkem, houby a čerstvý kopr; Špikovaná telecí kýta na másle a zázvoru, nastavovaná kaše, smažená cibulka; Domácí třená bábovka s malinovou omáčkou.

Autor: admin

Diskuse


   Strana 0/0