lupa

Hřiště informují

Odběr článků  Hřiště informují pomocí RSS
Kraj
Mstětice zvou na Birdie Cup

8.10.2014 | Aktuality hřiště Mstětice :: Zobrazit články o hřišti | Golfový turnaj Birdie Cup se odehraje ve čtvrtek 9.10. Začátek je plánován na 9. hodinu. Jak už na hřišti ve Mstěticích bývá dobrým zvykem, všichni hráči se mohou těšit na přátelskou atmosféru. Mstětický Birdie cup nebude jen o golfu, protože se připravuje tipovačka na zahrání birdie a také pár gastronomických vychytávek, jako například ochutnávka... Mstětice zvou na Birdie Cup

30.09.2014 | Aktuality hřiště Golf Park Slapy sv. Jan :: Zobrazit články o hřišti | V neděli 5.10. jsme pro vás připravili tradiční podzimní turnaj ve formátu texas dvojic! Start od 14h, hra na 9 jamek. Pravidla Texas Scramble - princip hry je takový, že všichni hráči zahrají drive (první odpal) ze svých odpališť, vyberou si delší nebo výhodnější z nich, a z tohoto místa zase všichni zahrají druhé rány. Opět vyberou nejlepší míč a zase... Říjnový TEXAS na Slapech!

29.09.2014 | Aktuality hřiště Golf Park Slapy sv. Jan :: Zobrazit články o hřišti | Zveme všechny golfisty, negolfisty a návštěvníky Slap na unikátní výstavu prací dětí z místní MŠ, ZŠ a ŠD ve Slapech nad Vltavou. Denně od 8h do 20h můžete obdivovat nápadité, barevné a neotřelé koláže obrázků a velké instalace, které vznikaly pod rukama malých umělců – dětí místní základní školy a mateřinky, a to po dobu celého školního roku... VELKÁ VÝSTAVA DĚTÍ MŠ A ZŠ SLAPY!

Dětské víkendové kempy ve Mstěticích – úleva pro rodiče

24.09.2014 | Aktuality hřiště Mstětice :: Zobrazit články o hřišti | Víkendové kempy pro děti budou ve Mstěticích pokračovat až do konce září. Jde o projekt, který se o prázdninách velmi osvědčil. Nyní se otestují víkendy, a pokud budou výsledky pozitivní, dají se naplánovat další navazující aktivity pro příští sezónu. Zářijové víkendové kempy proběhnou o sobotách, konkrétně 13.9., 20.9. a 27.9. Cena činí 1.000, Kč a... Dětské víkendové kempy ve Mstěticích – úleva pro rodiče

23.09.2014 | Aktuality hřiště Golf Park Slapy sv. Jan :: Zobrazit články o hřišti | Bylo to v turnaji Horeka Masters Day na konci září a šťastným výhercem lahve 12ti leté single malt byl pan Jiří Zima. Gratulujeme! Na Slapech vznikla první whisky jamka v České republice. Na jamce číslo 4 u nás můžete celý rok soutěžit o hole in one a pro vítěze je připravena cena v podobě whisky Glenfiddich 12 Years Old v originálním balení. Do hry také dostanete... První HOLE IN ONE na jamce Glenfiddich na Slapech už padl!

18.09.2014 | Aktuality hřiště Golf Park Slapy sv. Jan :: Zobrazit články o hřišti | Pravidelná Tour sv. Jana pokračuje i v září, a to v neděli 21.9., start od 13h na 18jamek, po hře tříchodové lákavé meníčko ! Ceny v jednotlivých kolech: exkluzivní slámové víno ročník 2010 z vinařské obce Kobylí, klubové ceny GCSVJ, předplatné časopisu GOLF VACATION, další ceny pro první tři víteze vína Vinselekt Michlovský a další. MENU: PŘEDKRM -... Pravidelná Tour sv. Jana pokračuje i v září, a to v neděli 21.9.

13.09.2014 | Aktuality hřiště Golf Park Slapy sv. Jan :: Zobrazit články o hřišti | Od 15.9. do 30.9. se můžete na Slapech zapojit do soutěže Glenfiddich. Pro hráče, kteří na recepci zakoupí plné hrací fee, bude k dispozici miniatura whiskey Glenfiddich 12 YO 0,05l. Pokud se hráč s whisky vyfotí na své oblíbené jamce a zašle fotku na facebookovou stránku Glenfiddichgolf, zúčastní se slosování o 2 hrací fee na jednom z vybraných 6 spolupracujících... AKCE NA ZÁŘÍ: Vyfoť se na své oblíbené jamce s Glenfiddich a vyhraj dvě hrací fee!

Série Mstětický Myšák zpříjemňuje hráčům víkendy

9.09.2014 | Aktuality hřiště Mstětice :: Zobrazit články o hřišti | Mstětický Myšák je populární série nedělních turnajů, která si dává za cíl zpříjemnit hráčům víkendy. Myšáka se může zúčastnit každý hráč, turnaj není určen pouze pro členy GC Mstětice. Při klasickém nedělním Myšákovi hráči hrají o ceny, které jsou spíše symbolické, a nejedná se o žádné velké dary. V letošním roce si ti... Série Mstětický Myšák zpříjemňuje hráčům víkendy

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

3.09.2014 | Aktuality hřiště Hluboká nad Vltavou :: Zobrazit články o hřišti | Golfový klub Hluboká nad Vltavou pořádá  v sobotu 6.9.2014 od 13:00 v Golf resortu Hluboká nad Vltavou DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ , během kterého Vás naši zkušení trenéři seznámí se základy golfu. Lekce golfu a zapůjčení vybavení jsou pro účastníky zdarma!!! Stačí si jen potvrdit svou účast.   PROGRAM: Během odpoledne... DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Golf Park Slapy sv. Jan už zná vítěze Mistrovství klubu pro rok 2014!

1.09.2014 | Aktuality hřiště Golf Park Slapy sv. Jan :: Zobrazit články o hřišti | Gratulujeme novému Mistrovi klubu Ondřeji Kozákovi se získaným počtem 76 ran a nové Mistryni klubu GCSVJ pro rok 2014 Janě Melichové, která uhrála stejný počet ran jako Mistr klubu, tj. 76 ran. Ve vedlejší kategorii pro nečleny zvítězil ve hře na stablefordové body netto David Boubín. Všem hráčům děkujeme za účast v turnaji, který se konal za velmi... Golf Park Slapy sv. Jan už zná vítěze Mistrovství klubu pro rok 2014!

< 1...   3    4    5    6    7    8    9    10    11    12   ...273 >