lupa

Březnový texas se blíží!

25.03.2015

Milí golfisté!

Březnový texas dvojic se blíží, přihlášky se plní, neváhejte a připojte se k již zapsaným hráčům. Zveme Vás na oblíbený formát Texas dvojic, v neděli 29.3. od 10h. Přijeďte si užít den na golfu.

Pravidla Texas Scramble – princip hry je takový, že všichni hráči zahrají drive (první odpal) ze svých odpališť, vyberou si delší nebo výhodnější z nich, a z tohoto místa zase všichni zahrají druhé rány. Opět vyberou nejlepší míč a zase všichni pokračují z tohoto místa. Takto pokračují až do jamky. Tým zapisuje na jamkách výsledný počet ran na jamce. Hraje se na 18 jamek, turnaj dvojic. Podmínky – pro amatérské hráče s HCP. Vyrovnání je 1/10 součtu přesných HCP (toto číslo se odečítá od dosaženého počtu ran dvojice). Maximální HCP pro výpočet vyrovnání je 36 (hráči s HCP vyšším než 36 se turnaje mohou zúčastnit, ale pro výpočet vyrovnání bude použit HCP 36). PRO se turnaje mohou zúčastnit, jejich HCP pro výpočet vyrovnání je 0. Měřící přístroje nejsou povoleny.

Vyhrává ta dvojice, která zahraje nejméně ran na 18 jamkách, v případně rovnosti rozhoduje výsledek na jamkách 1,5,6, 12,18.

Ceny věcné, poplatky: fee bez rozdílu 900,–Kč, startovné 100,–Kč; celoživotní členové platí pouze startovné 100,–Kč a administrativní poplatek 100,–Kč; hráči využívající předplacené produkty platí startovné 100,–Kč a administrativní poplatek 100,–Kč. Hráči využívající předplacené produkty se řídí pravidly pro čerpání hry v turnaji. Členové klubu GCSVJ a ČGK se řídí pravidly pro čerpání hry dle druhu svého členství. Hráči jsou povinni řídit se Provozním řádem areálu a hřiště.

Na hřišti teplé nápoje, restaurace otevřena a v provozu!

Přihlášky na serveru ČGF a složení dvojic hlaste prosím pouze písemně na recepce@golfslapy.cz

Diskuse


   Strana 0/0