lupa

Golf Park Slapy sv. Jan – Junioři a sezóna 2015

24.11.2014

Od začátku sezóny 2015 vznikne na Slapech už čtvrté centrum uznávané „Slavíčkovy dětské akademie“: Slavíček Golf Academy. Veškeré nabídky tréninků dětí, směřování akademie a možnosti rozvoje jejich herních dovedností byly představy na oficiálním setkání se zakladatelem akademie panem Tomášem Slavíčkem a jeho trenéry, spolu s vedením Golf Slapy s.r.o. dne 22.11.2014 v 11h v Pavilonu Slunce.

Rádi bychom všem zájemcům, golfistům-rodičům i golfistům-dětem, nabídli možnost spolupráce s touto výtečnou trenérskou akademií přímo u nás na Slapech, a to již od jara 2015, resp. od této zimy (tréninky v indoorech). Na setkání na Slapech byl přítomen zakladatel akademie pan Tomáš Slavíček a několik jeho trenérů, stejně jako zástupci klubu GCSVJ. 

Slavíček Golf Academy má dlouholeté zkušenosti s výukou dětí a aktuálně v ní trénuje na 160 dětí. Akademie je zastoupena na hřištích ve Zbraslavi, Loreta Pyšely a na Čertově Břemeni. O děti se starají zkušení trenéři (12osob), psycholožka, fyzioterapeutka a kondiční trenéři, pod vedením hlavního trenéra pana Petra Štrougala. Slavíček Golf Academy trénuje celoročně: venku od 1.4. do 31.10. a v indooru Erpet a indooru Kostelec u Křížků (Kamenice) vždy od 1.11. do konce března. Nově zvažuje i využívání Indooru Třešňovka na Zbraslavi (2015). Děti mohou trénovat i přes prázdniny, akademie organizuje pravidelné letní týdenní soustředění pro malé děti od 6–10 let, stejně jako pro větší děti s vysokou výkonností. Jezdí pravidelně na výběrová soustředění do Itálie před zahájením sezony (obvykle v březnu). V řadách Slavíček Golf Academy jsou hráči i hráčky, kteří jsou zařazeni do reprezentace ČR. SLGA je mistry ČR družstev žáků do 14 let v roce 2014, dokázala postavit 9 reprezentačních týmů, které vždy reprezentují svůj klub!

Své osobní pozvání připojil také zakladatel Slavíček Golf Academy, pan Tomáš Slavíček: “Vážení rodiče, milé děti, dovolte, abychom Vám ve stručnosti představili Slavíček Golf Academy a důvody, proč bychom chtěli zahájit spolupráci s golfovým klubem na Slapech. Hned v úvodu bych Vás všechny chtěl ujistit, že tyto kroky činíme v souladu a shodě s vedením klubu . Nechceme přijít měnit dosavadní zvyky a nahradit současnou výuku dětí na Slapech. Využijeme všech pozitivních i negativních zkušeností, abychom se společně pokusili o budování dobré a respektované golfové akademie. Chceme dát výuce dětí zcela jiný rozměr a impuls. Naším společným zájmem, tím myslíme zájem především dětí, rodičů i golfového klubu, musí být snaha o zkvalitnění výuky a perspektiva dětí a jejich výkonnostní posun. SLGA má za cíl v horizontu 3 let postavit družstva dětí pro mistrovství ČR i ze Slap. Jsou to smělé cíle, ale víme, že jejich naplnění je v našich silách a jsou splnitelné. K tomu potřebujeme jediné – důvěru Vaší, důvěru dětí, seriozní vztahy s rezortem na Slapech a pak jen a jen poctivou práci našich trenérů a našeho týmu.” Tomáš Slavíček – jednatel společnosti a ředitel SLGA

Toto vše a mnohé další informace byly představeny na osobním setkání na Slapech. Těšíme se na nové dětské posily v junior týmu na Slapech a na nové výkony stávajících dětských členů týmu. Veškeré info o zimní přípravě na www.slga.cz, info o jarních trénincích tamtéž a nebo také na stránkách www.golfslapy.cz v sekci Junioři. Za GCSVJ Tom Charvát – viceprezident klu­bu.

Diskuse


   Strana 0/0