lupa

Golfový maraton ve Mstěticích už 21. června o slunovratu!

Golfový maraton ve Mstěticích už 21. června o slunovratu! 2.06.2014

Maraton se ve Mstěticích má dlouholetou tradici. Jeho základním posláním není překonávání maratonské vzdálenosti 42.195 m, nýbrž střídání co největšího počtu hráčů na hřišti během jediného dne. Všichni mají za cíl odehrát svých 18 jamek. Nejdelším dnem v našich zeměpisných šířkách je letní slunovrat, tedy 21. června. Právě proto se letošní Golfový maraton ve Mstěticích koná o slunovratu.

První flight vyráží na hřiště ještě za ranního šera, což je ve 4:10 hod. Naopak poslední flight startuje v 17.30 a snaží se dojít ještě před západem slunce. Ti, co však nejsou stavěni na podobné extrémy, si mohou vybrat tee time kdykoli mezi tím. Cílem je, aby hřiště během nejdelšího dne v roce obešlo co nejvíce hráčů.

Mstětický maraton se pořádá jako turnaj pro úpravu HCP a pro ty nejlepší hráče jsou připraveny velmi zajímavé ceny. Gastronomie golfové restaurace má vysokou úroveň a tak je jasné, že akce bude propojena s výborným jídlem a bohatým doprovodným programem.

Zájemci o maraton se mohou přihlásit ČGF, která už turnaj vypsala a s požadavky na čas startu se obrátit telefonicky či mailem na recepci GC Mstětice, kde vše potřebné zařídí. Green fee činí 500, Kč a startovné 450, Kč na celý den, v jehož rámci mohou hráči odehrát ne jeden turnaj, ale rovnou dva na 18 jamek a jeden turnaj na 9 jamek. Více na www.golfmstetice.cz


 

 

 

Diskuse


   Strana 0/0