lupa

Junior Golf Cup 20.7.2014

Junior Golf Cup 20.7.2014 22.07.2014

 V rámci pravidelných nedělních dětských turnajů se v neděli 20. 7. 2014 konal letošní již čtvrtý Junior Golf Cup 2014, turnaj určený dětem všech hracích úrovní.

Děti při registraci obdržely bagetu a jablíčko, aby měli dostatek vitamínů a síly v průběhu turnaje. Důležitý byl i dostatečný příjem tekutin v tomto horkém letním dni. Poté se dětí ujal zkušený trenér a zároveň organizátor turnaje Pavel Ambrož a přemístili se společně s rodiči na veřejné 9 jamkové hřiště. Pavel Ambrož třetím zatroubením turnaj zahájil v 10 hodin dopoledne. V průběhu turnaje rodiče fandili svým potomkům a pan Ambrož radil jak dosáhnout nejlepších výsledků.

Většina dětí došla již kolem jedné hodiny, přemístily se na terasu, kde si mohli odpočinout a ochladit se studenými nápoji. Děti ale unaveny nebyly, prohlížely si poháry a netrpělivě čekaly na vyhlášení výsledků.

Vyhlašovalo se ve dvou kategoriích – začátečníci a pokročilí. Každý účastník dostal jako odměnu medaili a pro vítěze byly připraveny poháry, z kterých děti nemohly spustit oči. Pavel Ambrož se s každým účastníkem vyfotil, aby děti měly památku.

Rádi bychom Vás pozvali na další turnaj ze série Junior Golf Cup, který se koná v neděli 24. 8. 2014.

Více informací naleznete na našich stránkách www.golfhluboka.cz, případně na našich FB stránkách nebo na serveru ČGF.


 

Diskuse


   Strana 0/0