lupa

Klubový život ve Mstěticích frčí – v sobotu tam chystají Silvestrovský turnaj

Klubový život ve Mstěticích frčí – v sobotu tam chystají Silvestrovský turnaj 20.11.2014

Kalendář ukazuje teprve konec listopadu, ale ve Mstěticích už mají za sebou Vánoční turnaj (15.11. 2014), kterého se zúčastnilo 92 hráčů! a nyní připravují Silvestrovský, protože Vánoce a Silvestr jsou neoddělitelné. Samozřejmě, že jde o nadsázku a recesi. Tak jako rok končí Silvestrem, podobnou tečku za skvělou letošní sezónou plánují ve Mstěticích. Podle organizátorky turnajů GC Mstětice – Michaely Dietzové, mají členové o klubové turnaje čím dál větší zájem a k nim se nabalují i přespolní. ,,Silvestrovský turnaj“ se koná v sobotu 22. listopadu a může si ho zahrát každý golfista. Pokud se přihlásí méně než 60 hráčů, je v plánu postupný start od 9:00 hod., jestliže bude počet hráčů vyšší, odstartuje cannon startem v 9:30 hod.
Během Vánočního turnaje byla celá klubovna i prostory před ní, ověšeny světýlky, ozdobami a symboly Vánoc, takže něco podobného lze očekávat také u silvestrovské akce. U správného Silvestrovského turnaje nesmí chybět hazard, a proto bude vypsána Birdie soutěž. Každý hráč bude moci před turnajem na recepci složit částku 50,– (jako sázku na sám sebe). Vybraná suma se na konci rozdělí mezi vítěze.
A nyní ke gastronomii. Manager restaurace pan Karel Vacek byl postaven před velký úkol. Celý rok se šéfkuchařem chystají samé pochoutky, takže se nechtějí nechat zahanbit u posledního turnaje této sezony. Na hráče budou v sobotu 22. listopadu čekat například rolky ze švédského chleba, tataráček z lososa, zeleninové crudité + dip, klobásky, tlačenkový salát, kanapka se sýrem a hruškovou marmeládou, hovězí vývar s játrovými knedlíčky, uzená vepřová kýta, čočka na kyselo a třeba roštěná s vídeňskou cibulkou a pečeným bramborem. Startovné činí 350,– a v ceně mají hráči: zpracování výsledku, svačinu do bagu a slavnostní menu po hře. Fee je za 500,– a platí pouze hráči, kteří nejsou v limitu hracích karet a hráči z ostatních klubů.


Daniel Rojan, GC Mstětice


 

 

 

 

Diskuse


   Strana 0/0