lupa

Mstětice budou 15. 5. hostit jeden z turnajů CZDGA Golf Tour 2015

Mstětice budou 15. 5. hostit jeden z turnajů CZDGA Golf Tour 2015 12.05.2015

Loňská série společných turnajů hendikepovaných golfistů, přátel, příznivců a podporovatelů CZDGA se vydařila nad veškerá očekávání a proto projekt pokračuje i v letošním roce. Nad rámec spolupráce partnerských resortů v projektu Golf bez bariér se na několika hřištích odehrají turnaje golfové série, která byla nazvána CZDGA Golf Tour 2015. Do turnaje nastoupí společně řádní členové a podporovatelé CZDGA, trenéři hendigolfu, pozvaní hráči PGAC, přátelé a zástupci partnerů. Ve Mstěticích se turnaj odehraje v pátek 15. 5. 2015. „Z naší strany má turnaj v golfu hendikepovaných maximální podporu. Uděláme vše, aby se turnaj na našem hřišti povedl a akce proběhla bez nejmenších problémů“, říká Jaroslav Kuracina, manager GC Mstětice. Dodal, že do Mstětic jezdí trénovat kvadruplegik David Drahonínský, reprezentant v lukostřelbě a jeden z nejúspěšnějších českých paralympioniků. ,,Vlastníme speciální vozítko, které umožňuje hrát golf i handicapovaným sportovcům, takže klub je i po této stránce dobře vybaven,“ uzavírá Jaroslav Kuracina.
V rámci turnaje jsou vypsány tři kategorie: HCP 0–18, HCP 18,1–36 a HCP 36,1–54, které jsou hrány ve formátu stableford.
Turnaj ve Mstěticích bude výjimečný tím, že poprvé v historii CZDGA do tohoto turnaje nastoupí tři hráči na speciálním golfovém vertikalizačním vozíku Paragolfer.

Daniel Rojan, GC Mstětice


 

 

Diskuse


   Strana 0/0