lupa

Nadační golfový turnaj ve Mstěticích pomůže potřebným

Nadační golfový turnaj ve Mstěticích pomůže potřebným 16.06.2014

Více než padesát hráčů golfu se utkalo ve čtvrtek 12. června na charitativním turnaji v Golf Clubu Mstětice v Praze. První ročník tohoto benefičního turnaje si kladl za cíl propojit příjemně strávený čas s dobročinností, což se povedlo. Od sponzorů, kteří se akce zúčastnili, se podařily vybrat prostředky, které poputují na charitativní projekty NADACE AGEL. 

„Nikdo by si nepamatoval Milosrdného Samaritána, pokud by měl pouze dobročinné úmysly. On měl i peníze, říkávala již Margaret Thatcher. A tím se řídíme i v naší nadaci,“ uvedla ředitelka NADACE AGEL Mgr. Denisa Rísová, proč se rozhodla turnaj uspořádat. „Vybrané prostředky budou využity na financování žádostí, které nám neustále chodí. Chtěla bych poděkovat každému, kdo přispěl na dobrou věc. Každého člověka, který se spolupodílel na šíření myšlenky filantropie, si nesmírně vážíme,“ doplnila Mgr. Denisa Rísová.

Pro hráče charitativního golfového turnaje bylo připraveno mnoho krásných cen. Celkový vítěz obdržel krom jiných dárků putovní pohár. „Musím velmi pochválit organizátory prvního ročníku turnaje NADACE AGEL, který byl velmi vydařený. Turnaj jsem si velmi užil, poznal jsem mnoho nových přátel a již nyní se těším na další ročník,“ uvedl celkový vítěz turnaje Karel Nováček.

Po slavnostním vyhlášení výsledků turnaje nadešel další důležitý okamžik dne, kterým bylo předání darovacího šeku na 200 tisíc korun od společnosti B. Braun. Kromě firem ponechala své vklady ve prospěch NADACE AGEL i řada soukromých osob, kterým za podporu taktéž velice děkujeme.

Golfový turnaj se uskutečnil v Golf Clubu Mstětice, jehož osmnáctijamkové hřiště je svým charakterem inspirováno klasickými skotskými linksy. Hřiště je situováno do mírně zvlněného terénu a modelované greeny jsou z velké části chráněny dobře umístěnými pískovými překážkami i vodními plochami. Výborné zázemí pro hráče poskytuje Golfová restaurace Mstětice, která funguje pod záštitou držitele Michelinské hvězdy, Romana Pauluse.


 

Diskuse


   Strana 0/0