lupa

Pozvánka na pravidelné túry, které začínají hned první pátek v dubnu

25.03.2015

V roce 2015 se můžete přihlásit do páteční odpolední hendikepové túry na Slapech! Vyberte si sami, kolik jamek chcete hrát! Hrajeme 9 nebo 18jamek, formát hry na rány netto, tedy se zohledněním HCP, vyhlašujeme jak jednotlivá kola, tak i průběžné pořadí. 

V celkovém výsledku hrajeme o tři zájezdy pro dvojice do Španělska (Costa del Sol, ubytování a golf, prodloužený víkend pro 2 osoby), Itálie (Toskánsko, ubytování se snídaní a golf, prodloužený víkend, pro 2 osoby) a Maďarsko (ubytování all inclusive a golf, pro 2 osoby), to vše od společnosti CK NEMO & SELECTA provozovatele golfového portálu nemogolf.cz .

V průběžných kolech věcné ceny od hlavního partnera, dále balíčky kosmetiky Dermacol, poukazy na odběr zboží v obchodech Sanu Babu a další ceny.

Nechybí samozřejmě ani oblíbená série Tour sv. Jana, vždy jednou za měsíc v neděli po poledni zakončená vždy delikátním tříchodovým menu. Začínáme v dubnu 19.4., a další termíny jsou 24.5., 21.6., 26.7., 23.8., 20.9., končíme finálovým kolem 25.10.2015.

MENU: Polévka – Staročeská kulajda s hříbky a křepelčím vejcem. Hlavní chod – Vykoštěné selečí ramínko s omáčkou z lesních plodů a kaší s černého kořene. Dezert – Vanilkové suflé.

 

V průběžných kolech výborná a oceňovaná vína od společnosti Vinselekt Michlovský, knižní novinky od partnera Euromedia – Knižní klub, poukazy na hru tenisu v nejstarším českém tenisovém klubu na Štvanici a další. Totální vítěz opět získá možnost hrát u nás na hřišti po celou následující sezónu zdarma.

Diskuse


   Strana 0/0