lupa

Pozvánka na první letošní turnaj!

10.03.2015

Milí golfisté!

Zveme Vás na první turnaj nové sezóny! Na rozehřátí jsme připravili oblíbený formát Texas dvojic, v pátek 13.3.2015 od 14h. Přijeďte si užít šťastnou třináctku na golf.

Pravidla Texas Scramble – princip hry je takový, že všichni hráči zahrají drive (první odpal) ze svých odpališť, vyberou si delší nebo výhodnější z nich, a z tohoto místa zase všichni zahrají druhé rány. Opět vyberou nejlepší míč a zase všichni pokračují z tohoto místa. Takto pokračují až do jamky. Tým zapisuje na jamkách výsledný počet ran na jamce. Hraje se na 9 jamek, turnaj dvojic. Podmínky – pro amatérské hráče s HCP. Vyrovnání je 1/10 součtu přesných HCP (toto číslo se odečítá od dosaženého počtu ran dvojice). Maximální HCP pro výpočet vyrovnání je 36 (hráči s HCP vyšším než 36 se turnaje mohou zúčastnit, ale pro výpočet vyrovnání bude použit HCP 36). PRO se turnaje mohou zúčastnit, jejich HCP pro výpočet vyrovnání je 0. Měřící přístroje nejsou povoleny.

Vyhrává ta dvojice, která zahraje nejméně ran na 9 jamkách, v případně rovnosti rozhoduje výsledek na jamkách 1,5,6.

Ceny věcné, poplatky: fee 600,–Kč, startovné 100,–Kč; celoživotní členové platí pouze startovné 100,–Kč a administrativní poplatek 100,–Kč; hráči využívající předplacené produkty platí startovné 100,–Kč a administrativní poplatek 100,–Kč; senior fee 450,–Kč a startovné 100,–Kč, junior fee 250,–Kč + startovné 100,–kč. Hráči využívající předplacené produkty se řídí pravidly pro čerpání hry v turnaji. Členové klubu GCSVJ a ČGK se řídí pravidly pro čerpání hry dle druhu svého členství. Hráči jsou povinni řídit se Provozním řádem areálu a hřiště.

Na hřišti teplé nápoje, restaurace otevřena a v provozu!

Přihlášky na serveru ČGF a složení dvojic hlaste prosím pouze písemně na recepce@golfslapy.cz

Následuje turnaj na 18jamek na zápis HCP na server ČGF, pouze pro zlepšení, v neděli 29.3. od 12h, vyhlašujeme vítěze v kategorii náhodný eklektik – vyberete si 13jamek z 18ti odehraných a z těchto se počítá výsledek pro vyhlášení cen. Na server ČGF máte zapsaný výsledek na všech 18jamek stbl netto. Přihlášky vždy na webu ČGF, složení flightů vždy na recepce@golfslapy.cz.

Těšíme se na Vás.

 

Recepce

Golf Park Slapy sv.Jan

252 08, Slapy nad Vltavou

gsm: +420 603 81 44 55

mail: recepce@golfslapy.cz

Diskuse


   Strana 0/0