lupa

První den nového roku opět na Slapech!

29.12.2014

Otevřeno bude za každého počasí, pro všechny, kterým se nechce sedět doma a nebo vařit. Přijeďte na Slapy, podle počasí se bude konat buď turnaj (varianta letní nebo zimní greeny, více viz. níže) a Novoroční odpal na jamce č.1/6 od 11h! Otevřeno od 10h do 14h, nebo dle potřeby déle.

Na odpal je sraz u altánu u jamky č.1 – hůl a míčky s sebou! Na místě pro všechny horký čaj a nebo grog.

K novoročnímu obědu bude „vyprošťovací“ česnečka a také tradiční čočka s uzeným nebo vejcem, kyselou okurkou a chlebem. Pro členy GCSVJ hlavní chod zdarma (čočka s uzeným nebo vejcem)!

VARIANTY HRY JSOU PŘIPRAVENY TŘI, ROZHODNE POČASÍ!

1. MRZNE, ALE NESNĚŽÍ :-)

V případě, že bude mrznout a nebude sníh, je připraven malý Novoroční turnaj na 4jamky od 11h (hrát se budou jamky 1,3,4 a 5, a to pouze na zimní greeny) – přihlašujte se prosím na webu čgf do turnaje 1.1. – BEZ OHLEDU NA TO, JAKÝ TURNAJ SE NAKONEC BUDE HRÁT, PŘIHLÁŠKY BUDOU PLATNÉ. Součástí turnaje je na jamce č.1 Longest drive=Novoroční odpal. Turnaj se hraje ideálně pouze se třemi holemi: driver/dlouhé železo; sedmička/P a putter. Bez zápisu a změny HCP. Cena fee v tomto Novoročním turnaji je: 50,–Kč/osoba.

Současně s turnajem bude probíhat na jamce č.6 Novoroční odpal pro ty, kdo nechtějí hrát turnaj a chtějí si pouze odpálit první ránu v roce 2015 :-). Hůl a míče s sebou.

2. MRZNE A SNĚŽÍ :-)
V případě, že hřiště bude zasněžené, pak se bude konat pouze Novoroční odpal na jamce č.1. Míče a hůl s sebou, horké nápoje budou připraveny.

3. NEMRZNE A NENÍ SNÍH, JE NAD NULOU

V případě, že by se oteplilo a mohlo by se hrát na letní greeny, pak hrajeme 9jamek, od 11h, na rány netto! První turnaj sezóny 2015, bude-li to možné, tak se zápisem na serveru ČGF (pouze na zlepšení). Na jamce č.1 bude vložená soutěž Longest drive = Novoroční odpal. Ceny a poplatky na serveru čgf. Další dny bude otevřeno dle vývoje teplot a počasí.

Více na telefonu 603 81 44 55, nebo na www.golfslapy.cz . Driving range je již uzavřen.
Těšíme se na Vás v nové sezóně.

Diskuse


   Strana 0/0