lupa

Ryder Cup 2011

4.10.2011

V pátek 30.9.2011 a v sobotu 1.10.2011 proběhla za témeř letního počasí na našem hřišti zajímavá dvoudenní golfová bitva.

 

Podle vzoru slavného RYDER CUPU což je tradiční utkání mezi Evropou a Amerikou zde bojoval náš tým Beroun Golf Club proti Golfovému Klubu Eden taktéž z Berouna. Náš tým vedený kapitánem Milanem Ševcovicem po prvním kole prohrával 4:1. V nadějném druhém kole nakonec s týmem klubu GC Eden vedeným kapitánem Vratislavem Randou prohrál o jednu jamku. Vítězům byl nechtěně zapůjčen pro tento rok krásný putovní pohár vyrobený ve sklárnách Nižbor. Tímto bychom rádi poděkovali naším členům, kteří více než důstojně reprezentovali náš klub. Tak jako v každém jiném sportu se fortuna přiklonila k těm šťastnějším – tentokrát edenským. Gratulujeme vítězům a již nyní se těšíme na budoucí odvetné utkání.

 

Autor: admin

Diskuse


   Strana 0/0