lupa

Sváteční texas dvojic na Slapech a pozvánka na listopadové turnaje

Sváteční texas dvojic na Slapech a pozvánka na listopadové turnaje 4.11.2015

Přes šedesát hráčů se přihlásilo na slapský texas, který hřiště vypsalo na den státního svátku 28.10. Volný den si lidé chtěli užít v přírodě a s přáteli při zábavné hře. Počasí vyšlo bez deště a mlhy, které dokáží potrápit hráče zejména, když ráno ne a ne se zvednout ze hřiště. Sváteční den ale tentokráte vyšel příjemně, teploty kolem 12C, žádná voda a na chvilku vykouklo i sluníčko. Hráči obešli hřiště v opravdu dlouhém a početném startovním poli ve velmi slušném čase, s náskokem asi 15minut oproti časové normě průchodu hřiště dle EGA, takže se všichni ještě za světla stihli vrátit do klubovny a užít si také dobrou večeři po hře. Vítěznými dvojicemi se staly: na třetím místě pánové Slunečko a janoš ml., na druhém místě pan Ditrich a pan Uher a na místě prvním pak pan Janoš starší a pan Pokorný. Jako ceny si tentokráte odnášeli nejen například poukazy na nákupy v obchodech Sanu Babu, ale také slapský kalendář na rok 2016, který tady vydávají každoročně s obrázky z výstav, které proběhly v Galerii sv. Jan a dále také plno dobrého jídla – sýry, paštiky, klobásky, vína a pro zpestření také krásné podzimní chryzantémy pro potěchu oka. Další podobný turnaj je naplánován na konec sezóny opět na den státního svátku 17.11. Všem vítězům gratulujeme!

 

Pozvánka na listopadové akce na Slapech

Podzim má být podle meteorologů teplý a slunečný. Neváhejte a využijte příležitosti ke hře. Na Slapech 8.11. opět jedna z nedělí, kdy je možné hrát ještě na výsledek a změnu/úpravu HCP! Hra na stablefordové body netto, teplé nápoje do hry. Zajímavé ceny pro vítěze!

Následuje rozlučkový turnaj v den státního svátku 17.11: – tradiční texas dvojic, kdo nestihl texas v říjnu, je vítán v listopadu. Tento termín bude patřit již tradičně svatomartinským hodům, husičkám a dobrému vínu – to vše bude také připraveno i v naší restauraci.

Poplatky, ceny a přihlášky na webu ČGF. Složení flightů pouze písemně na recepce@golfslapy.cz.

 

V listopadu si nenechejte ujít ani SVATOMARTINSKOU HUSU a víno!

11–15.11.2015 - středa až neděle.

Celé menu 420,–Kč
Předkrm: husí játra na bylinkách
Hlavní chod: svatomartinská husa s variací knedlíků a lokší, s červeným zelím
Dezert: lokše s povidly a mákem

(Objednat si můžete také samostatně hl.chod, cena: 240,–Kč)
Objednávky na telefonním čísle 720 360 180.

Těšíme se na Vás!

 

Golf Park Slapy sv. Jan

Recepce

603 81 44 55 nebo 222 351 800–1

recepce@golfsla­py.cz

www.golfslapy.cz


Diskuse


   Strana 0/0