lupa

Turnaj na zabíjačce nebo zabíjačka na tunaji

21.10.2011

Zveme Vás na ZABÍJAČKOVÝ TURNAJ NA JEZERECH-TEXAS scramble, který se koná v sobotu 22.10.2011 na golfovém hřišti JEZERA v Ostrožské Nové Vsi.

Chcete zažít pravou zabíjačku se vším co k ní patří? Jelítka, ovárek, tlačenka a zabíjačkový gulášek :) To všechno je pro Vás připraveno. Nejen, že si užijete den na golfu, ale můžete přihlížet jak pro Vás mistr řeznický se svým teamem chystá od rána zabijačkové speciality.

V 10.00 hodin cannon start golfového turnaje dvojic systém hry TEXAS SCRAMBLE, společná zabíjačková kategorie.

Hraje se dle pravidel golfu a místních pravidel. Pro zjištění průměrného hendikepu dvojice se u jednotlivých hráčů může použít max. HCP 36. Odpočítává se polovina průměrného HCP dvojice od celkového počtu ran dvojice. Hraje se 18 jamek systém hry Texas scramble.

Tradiční a oblíbený turnaj dvojic bez „počítání hendikepů“, který je spíše setkáním golfových přátel. Turnajové dvojice si tvoříte dle vlastního uvážení a je třeba je nahlásit na recepci nebo na email prchlikova@gcuh.cz ., případně ráno v den turnaje turnaje.

Prezentace v den turnaje nejpozději do 09:00 hodin. Turnaj je vhodný také pro začínající hráče. Canon start proběhne v 10.00 hodin (start ze všech jamek současně)

Vítězí nejnižší počet ran netto dvojice – pro výpočet bude použit průměrný HCP dvojice..startovné 500,– Kč za osobu, + FEE (členové GCUHR s ročními poplatky 0,–,roční členství v GCUH a reciproční kluby 400,– Kč, ostatní 500,– Kč), snídaně + ZABÍJAČKOVÉ SPECIALITY

Přihlášky telefonicky na recepci golfového klubu +420 572 501 744, nebo na serveru ČGF nejpozději den před konáním turnaje do 17.00 hodin.

Všichni jste srdečně zváni

 

Autor: admin

Diskuse


   Strana 0/0