lupa

Zveme Vás na letní turnaj s osvěžujícími dobrotami!

Zveme Vás na letní turnaj s osvěžujícími dobrotami! 3.08.2015

Přijeďte si zahrát v neděli 9.8. od 10h postupným startem, hra na 18jamek. Hraje se klasická hra na stablefordové body netto s omezením HCP do 36 a se zápisem na server čgf. Hraje se podle pravidel golfu a místních pravidel + provozního řádu. Čeká vás letní osvěžení – nápoje a lehké občerstvení do hry a dobré jídlo po hře. 

Uvítací nápoj MYSTIC, svačina do bagu – Klub sendvič s kuřetem a brusinkami, po hře jako hlavní chod – čerstvé špagety s koriandrovým pestem a krevetami a na závěr kopeček domácí zmrzky SEMIFREDDO.

Poplatky: dospělý, senior, junior: fee 800,–Kč, startovné 200,–Kč; celoživotní členové platí pouze startovné 200,–Kč a administrativní poplatek 100,–Kč; hráči využívající předplacené produkty platí startovné 200,–Kč a administrativní poplatek 100,–Kč. Hráči využívající předplacené produkty se řídí pravidly pro čerpání hry v turnaji. Členové klubu GCSVJ a ČGK se řídí pravidly pro čerpání hry dle druhu svého členství. Přihlášky na webu čgf, složení flightů pouze písemně na recepce@golfslapy.cz. Vše také na www.golfslapy.cz .

 

Těšíme se na vás.

Recepce


Diskuse


   Strana 0/0