lupa

Říjnová turnajová paleta 2011

27.09.2011

Pravidelné HCP dny pondělí, středa a pátek

V sobotu 1. října 2011 OTEVŘENÉ MISTROVSTVÍ GSCZL na rány 2011

V sobotu 8.října 2011 BEZPEČNÉ GOLFOVÁNÍ NA JEZERECH – turnaj, na kterém BEZPEČNĚ nezhoršíte svůj HCP. Pro každý případ je nutné mít při hře oblečenou bezpečnostní vestu oranžové nebo zelené barvy.

V sobotu 15.října 2011 SLOVÁCKÝ TURNAJ NA JEZERECH – podzimní turnaj, který se nese v duchu krajových tradic moravského slovácka. Přivítá Vás místní chasa ve slováckých krojích tak jak se na Slovácku patří moravskými vdolečky a pravou slováckou slivovicí. Čeká Vás tradiční hodová kačena k obědu a další zajímavosti související s moravským slováckem. K celkové atmosféře můžete i Vy přispět a to svojí účastí v kroji nebo jeho částí(není povinné)

V sobotu 22.října 2011 TURNAJ NA ZABÍJAČCE NEBO ZABÍJAČKA NA TURNAJI – TEXAS. Jelítka, ovárek, tlačenka a zabíjačkový gulášek :) To všechno je pro Vás připraveno. Nejen, že si užijete den na golfu, ale můžete přihlížet jak pro Vás mistr řeznický se svým teamem chystá od rána zabijačkové speciality.

V sobotu 29.října 2011 VÁNOCE NA JEZERECH. Poslední turnaj v letošním roce VESELME SE… Přijďte si s předstihem natrénovat přípravu na Vánoce. Ozdobíme si stromeček a také na Vás čeká vánoční cukroví jako od maminky. KAŽDÝ ÚČASTNÍK PŘINESE ZABALENÝ DÁREK POD STROMEČEK. GREENKEEPER SI PRO VÁS NACHYSTAL DÁREK V PODOBĚ NETRADIČNÍCH NAVRTÁVEK, TAKŽE O ZÁBAVU BUDETE MÍT POSTARÁNO. :)

Těšíme se na vaše golfové úspěchy NA JEZERECH!

 

Autor: admin

Diskuse


   Strana 0/0