lupa

ZAJEČÍ BURČÁK CUP – TEXAS scramble

12.09.2011

Turnaj se koná v sobotu 17.9.2011 na golfovém hřišti JEZERA v Ostrožské Nové Vsi. Partnerem turnaje je společnost Soare sekt a.s., druhé největší vinařské uskupení v ČR. Mezi její dceřiné společnosti patří především Vinařství Zaječí a Víno Valtice. Společnost produkuje jak tichá vína tak i sekty.

Vzhledem k tomu, že se jedná o „Burčákový turnaj“, bude připraven tradiční mladý mošt burčák a to z hroznů odrůdy Irsay Oliver pocházející z Valtic. Burčák Vás všechny bude doprovázet během celého turnaje a je naplánována občerstvovací stánek na 5.jamce.

Není zapomenuto ani na nejmenší. Pro ty jsou připraveny dětské sekty Robby Bubble, které také vyrábí společnost Soare sekt. Pokud jde o ceny, je zcela jisté, že se bude jednat o ceny v podobě špičkových vín a také sektů.

V případě Hole in one je pro vítěze určena paleta nových francouzských sektů Soare sekt, což činí 333 ks lahví. Hraje se 18 jamek systém hry Texas scramble.

Tradiční a oblíbený turnaj dvojic bez „počítání hendikepů“, který je spíše setkáním golfových přátel. Turnajové dvojice si tvoříte dle vlastního uvážení, dvojice můžete nahlásit na recepci nebo na email prchlikova@gcuh.cz, nebo těsně před zahájením turnaje. Prezentace v den turnaje nejpozději do 09:00 hodin.

Hraje se dle pravidel ČGF a místních pravidel. Konečný výsledek TEXAS SCRAMBLE se vypočítává dle pravidel publikovaných ČGF. Pro zjištění průměrného hendikepu dvojice se u jednotlivých hráčů může použít max. HCP 36. Odpočítává se polovina průměrného HCP od celkového počtu ran.

Canon start proběhne v 10.00 hodin (start ze všech jamek současně)

Vítězí nejnižší počet ran netto dvojice – pro výpočet bude použit průměrný HCP dvojice..

startovné 400,– Kč za osobu, + FEE (členové GCUHR 0,–,roční a reciproční členové 400,– ostatní 500,– Kč), snídaně + oběd a spousta burčáku

Přihlášky telefonicky na recepci golfového klubu +420 572 501 744, nebo na serveru ČGF nejpozději den před konáním turnaje do 17.00 hodin.

Všichni jste srdečně zváni – doporučujeme všem účastníkům zajistit si odvoz.

 

Autor: admin

Diskuse


   Strana 0/0