lupa

Informace Indoor golf

Pro zimní období, kdy je golfové hřiště uzavřeno, máme v provozu indoorové centrum s nejmodernějšími Full Swing Golf simulátory. Hráčům jsou k dispozici jsou celkem čtyři 4 simulátory s nabídkou několika desítek světových hřišť. Vedle dobře známých světových hřišť jako např. Old Course ve skotském St. Andrews nebo Pebble Beach v Kalifornii můžete ozkoušet i virtuální Kunětickou horu.

Náš golfový resort je prvním a zároveň jediným českým resortem, jehož hřiště se v nabídce FSG simulátorů objevilo. Cena jedné hodiny na simulátoru je 350,- Kč. Chcete-li indoorovou Kuňku nebo kterékoliv jiné hřiště z bohaté nabídky hrát častěji, informujte se v recepci na zvýhodněné ceny permanentek.

Indoor Golf Centrum Kunětická Hora nabízí také služby club fittingu, neboli úpravu holí na míru. Nechte si za pomoci odborníka stanovit optimální délky holí na základě měření výšky postavy a délky paží, správnou velikosti gripu podle velikosti dlaně a pružnost shaftů na základě měření rychlosti a tempa švihu.

Posoudíme vhodnost shaftu také z hlediska Flexe a materiálu na základě vašeho způsobu švihu a fyzických dispozic. Důležité je stanovení hmotnosti a švihové váhy hole pro dosažení optimálního subjektivního pocitu a kontroly hole a také volba vhodného modelu hlavy hole dle požadované míry tolerance na základě hráčské vyspělosti.

Držíme se hesla, že vaše hole se musí přizpůsobit vám a ne naopak. Club fitting urychlí váš golfový vývoj - je prokázáno, že hole sestavené na míru vylepší vaši hru o 10 ran na celém hřišti. Důvěra ve správný materiál a dobrý pocit z hole jsou základem kvalitní hry.

 

Více


Ceník

  18 jamek

Green fee Po - Pá
1300 Kč
Green fee So - Ne
1600 Kč
FSG simulátor 16 - 23 hod 450 Kč
FSG simulátor 8 - 16 hod 350 Kč
 

Ocenění

Golfový areál roku 2013 - 2. místo Golfový areál roku 2012 - TOP 10