lupa

Články

Prezidentský pohár

Tuto sobotu je na pořadu první vrchol letošní sezóny. Prezidentský pohár 2011 startuje ve 14:00, hraje se na rány ve třech kategoriích a hlašte se na serveru ČGF co nejdříve, protože limit pro účast je 48 hráčů....... Více

Tréninky pro členy klubu

Na letní sezónu se plánují pravidelné tréninky pro členy našeho klubu, tak jak je známe již 2 roky z úterního "ženského tréninku". V tomto roce je plánován jak ženský, tak mužský a to hned 2 x týdně. Cena na celý rok, tj. tedy cca 50 tréninků by byla podle počtu přihlášených cca 1500 - 250...... Více

2.kolo klubového mistrovství na rány

V neděli bylo dohráno 2. kolo letošního klubového mistrovství na rány. Mistrovské tituly obhájili Jan Volejník a Vlasta Horákové, neměli to však zdaleka jednoduché. Zvítězili rozdílem 2 resp. 3 ran před Láďou Duškem a Lenkou Málkovou. Třetí místo v turnaji obsadil Jarda Kuťák (nečlen), takže v klubo...... Více

Mistrovství GCNV na rány

Mistrovství GCNV na rány bylo po prvním kole z důvodu vytrvalých dešťů a podmáčeného terénu odloženo. Dohrávat se bude tuto neděli - 3.10.2010 od 9:00. Tohoto turnaje se mohou zúčastnit i hráči, kteří v prvním kole nestartovali, ale již pouze jako HCP turnaje, bez možnosti celkového umístění v mistr...... Více

Mistrovství klubu na rány

Již tento víkend je na programu sportovní vrchol této sezóny a to Mistrovství klubu na rány. Hraje se na rány a turnaje je dvoudenní. Vedle hlavní kategorie, kdy se hraje o absolutního vítěze, prestiž, pohár a v neposlední řadě parkovací místo pro mistra klubu, bude poprvé v historii klubu vyhlášen ...... Více

DĚTSKÁ TOUR SEVEROVÝCHOD

Letošní ročník DĚTSKÉ TOUR SEVEROVÝCHOD skončil posledním turnajem tuto neděli v Myštěvsi. V celkovém pořadí najdeme celkem 14 dorostenců, resp. žáků našeho klubu. Výborné 7. místo obsadil ve starších žácích Kuba Tomašík (celkem 84 účastníků), 17. místo v kadetech obsadil Dominik Rejl (78 soupeřů). ...... Více

GCNV TOUR 2010

Již tuto sobotu je na pořadí předposlední letošní turnaj GCNV TOUR 2010, tentokráte na oblíbeném hřišti ve Svobodných Hamrech. Přihlašte se nejdříve, turnaj je otevřen i hráčům z jiných klubů, tak ať se všichni vejdeme !! Přihlášky na www.cgf.cz. Průběžné pořadí je velice vyrovnané a na vítězství mů...... Více

Konec přihlášek turnaje 3 klubů

Dnes tj. ve čtvrtek končí přihlášky na 4.kolo turnaje 3 klubů, který se hraje na Nové Americe v pátek od 13:00. Počet účastníků není omezen, proto se hlašte bez omezení !! Stále nás není moc. Přihlášky jsou na www.cgf.cz ...... Více

Nejlevnější členství v golfovém klubu v ČR !!

Je možné se přihlásit do GC na Vrších za pouhých 1499,- Kč (obsahuje registraci na ČGF, neobsahuje vstup na hřiště).  ...... Více