lupa

Informace Indoor golf

BSS Club Drahotuše Vám nově nabízí možnost hry na golfovém simulátoru Full Swing, který je umístěn v nově vybudovaných prostorech. U simulátoru je příjemné posezení pro hráče, kteří zde mohou zlepšovat své údery v pohodlí a poklidu. Hráčům kromě hry na simulátoru Full Swing nabízíme i zapůjčení golfových holí.

K dispozici jsou také dva beachvolejbalové kurty, tenisový kurt, bazén, squashový kurt, lezecká stěna a sauna . Naši návštěvníci u nás nejen sportují, ale i tráví volný čas v neméně zajímavých relaxačních prostorech rozmístěných po celém areálu. Nabízíme Vám možnost grilování v klidném a příjemném prostředí, pořádání firemních večírků a společenských akcí, oslav narozenin aj. V případě špatného počasí, nebo přání většího soukromí, je k dispozici krásná prosklená zimní zahrada, kde se jistě budete při Vašich akcích cítit uvolněně. Velice oblíbené a divácky atraktivní jsou sportovní turnaje a soutěže, konající se po celý rok, kterých se samozřejmě můžete zúčastnit i aktivně.
Na přání můžete využít služeb kvalifikovaného trenéra squashe, či zakoupit sportovní potřeby. Rádi Vám při výběru poradíme! V našem klubu je stále zajištěno občerstvení - točené nápoje, zmrzlina,
ale i něco "na zub".

 

Více


 

Ocenění