lupa

Informace Driving range

V prvé řadě je areál vybaven rozlehlým driving range s délkou až 300 m, v levé části opatřen stylovým zastřešeným prostorem, který vás ochrání při tréninku i v případě nepříznivého počasí. Nechybí ani nezbytné technické zázemí, na drivingu je provozován automatický vydavač míčů, integrovaný s naším interním klientským systémem, který lze ovládat magnetickými kartami. Na ně si může každý klient nabít hotovostní kredit a kromě míčů na driving čerpat bezhotovostně i všechny ostatní služby v našem areálu. Snažíme se udělat maximum pro vaše pohodlí.

V pravé části drivingu se nachází odpaliště, určené pro trénink přímo z trávy. Tato část obsahuje také vyčleněnou sekci Pitching Area, na níž můžete nacvičovat příhry na vzdálenosti od 25 m do 85 m. Rovněž můžete využít fairwayový bunker pro dlouhé rány z písku.

Areál dále disponuje dvěma rozlehlými a profilovanými greeny. První z nich je určen jako putting green, druhý pak jako chipping, na který lze přihrávat z různých směrů, ať již přes vodní překážku, nebo z písečného bunkeru.

V areálu je rovněž k dispozici znormované 6-jamkové golfové hřiště. Svojí délkou je zcela plnohodnotnou variantou k rozsáhlejším mistrovským hřištím a výborně se hodí k tréninku nebo rychlé hře před či po práci.

Více


 

Ocenění