lupa
Začínáme s golfem

Co mám udělat jako první, kdybych chtěl/a začít s golfem na vašem hřišti/drivingu/indooru?

Golf Park Slapy sv. Jan. Můžete nás navštívit kdykoli v otevírací době, nebo se můžete předem objednat na konkrétní hodinu.

Kde konkrétně ve vašem areálu naleznu osobu, na kterou se mohou při první návštěvě obrátit?

V recepci v areálu hřiště vám ochotně poradí recepčí nebo ředitel hřiště Radek Wagner, případně lze konzultovat vše i s klubovým trenérem Karlem Šímou. Více také na www.golfslapy.cz

Na jaké telefoní číslo mohu volat?

Recepce +420 773 161 742

Jaká je otevírací doba ?

Od pondělí do neděle od 8h do 19h.

Jak mám přijít oblečen?

Doporučuje se sportovní oblečení a sportovní obuv s nepříliš vzorovanou podrážkou. Na našem hřišti rozhodně NE džíny a v každém případě tričko s límečkem.

Dozvěděl jsem se o projektu čgf, začít s golfem za 299Kč – jste zapojeni do tohoto projektu?

Ano – v rámci projektu Hraj golf změň život získáte 3 × 50 min. tréninková lekce s kvalifikovaným cvičitelem/trenérem, k tréninkovým lekcím neomezené množství golfových míčů, zapůjčení golfových holí k tréninku, vstup do golfového areálu, děti a mládež do 15 let 50 % sleva, možnost získání Osvědčení pro hru na hřišti za poplatek 200 Kč

Nabízíte nějaké kurzy pro začátečníky?

Ano nabízíme

Co tyto kurzy obsahují?

SPECIÁLNÍ NABÍDKA pro zájemce z projektu Hraj golf, změň život. Pokračovací kurz* 4x90min. za 2.200,-Kč na osobu! Po prvním seznámení s golfem mohou zájemci pokračovat dalšími lekcemi, v ceně zapůjčení holí, kniha pravidel, tréninkové míče a hra na akademii s profesionálním trenérem. Možnost ukončení minikurzu složením zkoušky (na devíti jamkovém hřišti, za cenu 200,-Kč + vstupné na hřiště 250,-Kč)a získáním osvědčení o způsobilosti hráče.
Hlaste se na tel.: 773 161 742 nebo na mailu: recepce@golfslpay.cz *Kurz bude vypsán při minimálním počtu 3 hráčů.

Zkušební hodina lekce 55 minut pro úplné začátečníky, seznámení s golfem, účast min 3 hráčů, v ceně trenérská hodina, zapůjčení výbavy a míčů. Cena 400 Kč na osobu (min 3 hráči, bude upřesněno, ve kterých dnech a časových pásmech bude probíhat).

Základní mini kurz doba trvání 4 hodiny výuky – základy hry, technika švihu, krátká hra, puttování + akademie (určený ke hře na akademii). 3700,- na osobu při účasti jednoho hráče, 2400,- na osobu při účasti 2 hráčů, 2000,- na osobu při účasti 3 hráčů.

Kolik lekcí je v tomto kurzu obsaženo a kolik minut trvá jednotlivá lekce?

4x90minut

Jaká je celková cena tohoto kurzu?

2.200,-Kč

Nabízíte individuální kurzy s trenérem pro začátečníky?

Ano

Jaká je cena jedné lekce a kolik minut trvá?

Ceny golfové výuky lekce 25 minut 400,- Kč lekce 55 minut 600,- Kč mládež do 18 let – lekce 25 minut 300,- Kč mládež do 18 let – lekce 55 minut 400,- Kč

Musím/mám mít sebou při první návštěvě již nějaké golfové vybavení?

Nemusíte. V rámci projektu ČGF Hraj golf změň život máte již také zapůjčení holí v ceně balíčku.

Mám mít sebou ještě něco dalšího?

Ne

Jaké nabízíte výhody oproti konkurenčním areálům?

Snadná dostupnost, mimořádná krajina, ojedinělé výhledy a blízkost Slapské přehrady. Možnost rekreačních aktivit pro negolfový doprovod. Kvalitní golf.