lupa

Informace Indoor golf

V indooru je k dispozici špičkový trenažer Aboutgolf, který vyniká především jedinečnou grafikou a dokonalou virtuální simulací třiceti nejznámějších golfových hřišť. Zcela převratný systém IGE měření dráhy míčku i hole dodává dosud nevídané objemy naprosto přesných dat o všech klíčových charakteristikách vaší rány. Nejen, že naprosto přesně změří rychlost a vertikální i horizontální úhel letu míčku, ale také backspin a sidespin (přímo z rotace dimplů) a dokonce i vektor a dráhu hole. Své výsledky pak můžete porovnávat i s nejlepšími hráči PGA.

Simulátor nabízí reálné zobrazení třiceti světoznámých hřišť zpracovaných do nejmenších detailů. Na hřištích vidíte i stébla trávy hýbající se ve větru, mraky plující po obloze podle parametrů (síla a směr větru) nastavených před hrou, do detailu zpracované trojrozměrné stromy, odrazy paprsků od vodní hladiny nebo různé povětrnostní podmínky.

Možnosti tréninku: Driving range, Chipping, Chipping over bunker. Trénink 3PAR jamek dle vlastního výběru. Trénink příher na jamku z různých vzdáleností.

U výše uvedených herních možností probíhá vyhodnocení úderů, rychlost švihu, rychlost míče, trajektorie míče, vzdálenost dopadu míče, konečná vzdálenost… Své výsledky navíc můžete porovnat s nejlepšími hráči PGA.

 

Více


Ceník

  Sloupec 1

Green fee Po - Pá
Po - Čt
350 Kč
Green fee So - Ne
Pá - Ne
450 Kč
 

Ocenění